Festival Halı - FL15A Mavi

Festival Halı - FL15A Mavi

Yorum (0)   Yorum Yap
Ürün Kodu: #F49F00B9
Stok: Tükenmiş




Ürün Açıklaması

Estetik, farklı ve cesur bir yaşam için, çizgileri ile sizi yansıtacak olan FLY koleksiyonu, akrilik iplikten 480.000 ilmek ucu sıklığında üretilmiş olup 12 mm hav yüksekliğine sahiptir.

Yorumlar (0)

Festival Halı - FL15A Mavi Yorumları


Festival Halı - FL15A Mavi
 Çok iyi (0)
 iyi (0)
 Ne iyi / Ne Kötü (0)
 Kötü (0)
 Çok Kötü (0)


Henüz Puanlanmamış



Yorum Yap
Değişim iptal ve iade Koşulları

DEĞİŞİM İPTAL İADE KOŞULLARI

Teslim aldığınız ürünü kullanmadan, etiketini çıkarmadan ve tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde değişim talebinde bulunabilirsiniz.
Ürün değişimi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İstemiş olduğunuz ürünün; adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (destek@mackhali.com) veya iletişim formu ile değişim talebinde bulunabilirsiniz.

DEĞİŞİM

Değişim talebiniz kabul edildiği takdirde aşağıdaki adımları izleyerek ürünün değişim sürecini başlatmış olursunuz.

Almış olduğunuz ürünü orijinal ambalajı, kutusu, parça ve materyalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız,

Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ilgili bölümü, doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız.

Ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonra, kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenir. Değişimi engelleyecek herhangi bir durum yok ise değişim ve diğer talepleriniz yerine getirilerek siparişiniz süratle gönderimi sağlanmaktadır.


İADE

Teslim aldığınız ürünü kullanmadan, etiketini çıkarmadan ve tahrip etmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün iadesi için; Ürünün faturasını tüm nüshaları ile birlikte mutlaka muhafaza ediniz. İade edilecek ürünün; Adı, kodu ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta (destek@mackhali.com) veya iletişim formu ile iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade talebiniz kabul edildiği takdirde aşağıdaki adımları izleyerek ürünün iade sürecini başlatmış olursunuz;

Almış olduğunuz ürünü orijinal ambalajı, kutusu, parça ve materyalleri ile birlikte özenli ve zarar gelmeyecek bir şekilde hazırlayınız.

Size gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ilgili bölümü, doldurduktan sonra paketleme işlemini tamamlayınız.

Ürün tarafımıza ulaştıktan hemen sonra, kalite kontrol yetkililerimiz tarafından incelenir. İadeyi engelleyecek herhangi bir durum yok ise ödemiş olduğunuz kanallar kullanarak para iadeniz gerçekleştirilir.

Kredi kartıyla yapılan alışverişlerinizin iade işlemleri yedi (7) günlük süre içerisinde yapılmakta, tarafımıza mail ile bilgi verilmektedir. Alışveriş yapmış olduğunuz bankanın kendi prosedürüne bağlı olarak 7-30 iş günü içerisinde kartınıza yansıtmaktadır. İade talimatını bankanıza verdiğimizi size bildirdikten sonra, işlemlerinizi hızlandırmak için konuyu bankanızla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Havale/EFT iade işlemleri yedi (7) günlük süre içerisinde yapılmaktadır. Aksi bir durumda mutlaka yetkililerimizle iletişime geçerek bilgi alınız.

Kapıda ödeme servisi kargo şirketi tarafından sağlanan bir ödeme seçeneğidir. Bu servis için kargo şirketi 6.90 TL tahsil etmektedir. Bu servis bedeli kargo şirketi almaktadır, ürün iadesi halinde bu ücret müşteriye iade edilmez.


ÖZEL KOŞULLAR

Müşteri hizmetlerinden iade ve değişim için onay verilmediği sürece gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.
iade ve değişim için sizlere belirtilen adreslere gönderim yapılması gerekmektedir, aksi takdir de firmamız gönderilen ürünlerin iade ve değişiminden sorumlu değildir.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmiş, bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir.
Yolluklar her müşteriye özel olarak kesilip hazırlandığı için iade,değişim, iptal edilemez!
Özel ebatlı halı, özel tasarım halı, deri halılar ve tüm kişiye özel üretimi sağlanan ürünlerin değişim ve iadesi yoktur!

Kargonuzu teslim almadan önce mutlaka hasar/deforme kontrolünü yaparak teslim alınız. Hasarlı/deforme olmuş kargolarda zabıt tutturulmaması halinde resmi prosedür gereği siparişlere ait hiç bir işlem yapılamamaktadır.